Головна Головна Новини Харчування Здоров'я Дресирування Екстер'єр Розведення Форум Наші друзі zaxid.biz Реєстрація Вхід RSS Ви увійшли як Гість
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум - Мій собака » Все про собак » Дресирування, виховання, спорт, вейтпуллінг » Формування обумовлених відповідей
Формування обумовлених відповідей
БогданДата: Понеділок, 14.03.2011, 17:32 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Повідомлень: 605
Репутація: 11
Статус: Offline
Формування обумовлених відповідей

Що потрібний для того, щоб сформувати у собаки обумовлену відповідь? Тренування! Собаки рідко чому-небудь виучуються без великої кількості повторень потрібної дії. А скільки разів потрібно повторювати? На це впливають декілька чинників. Одним з важливих є життєвий досвід собаки, зв'язаний приємно або неприємно з цією дією. Інший чинник наскільки природно вибрана вами дія для вашого собаки, з точки зору її природи, її генетичних особливостей. Грайливий собака, з сильно вираженим інстинктом переслідування, дуже швидко навчиться грі в тарілку, що літає.
До інших чинників, які впливають на швидкість навчання собаки, відносяться особливості породи, фізичне і психічне здоров'я і упертість собаки. Упертість заслуговує на деяке пояснення. Породи собак відрізняються один від одного Особливостями, закріпленими генетично. Деякі з них є простим посиленням інстинктів собаки, типа переслідування або оборони. Інші особливості мають відношення лише до екстер'єру, як, наприклад, червоний плащ ірландського сетера. Треті - поріг больової чутливості - роблять вплив на прояв упертості собак. Хорошим прикладом упертості є спрінгер-спанієль, що мчить через колючий чагарник у пошуках фазана. При цьому Він не звертає уваги на гострий Шип. Такий собака шукатиме і полохатиме фазанів завжди з великим полюванням на відміну від собаки, чутливого до хворобливих уколів Шипом чагарнику.
Потрібно відзначити ще один важливий момент: собаки, подібно до людей, виучуються різним діям з різною швидкістю. Також необхідно мати на увазі, що невелика кількість повторень потрібної дії не означає, що собака сформував обумовлену відповідь. Для вироблення навику необхідні дні, тижні або навіть місяці тренувань. Вас чекає розчарування, якщо ви сподіватиметеся на те, що ваш собака придбає надійно контрольовану поведінку після двох-трьох уроків. Допоможіть собі і вашому собаці навчите її і себе працювати. Коли ви зробите це, навчання буде успішним для вас обох.

 
Форум - Мій собака » Все про собак » Дресирування, виховання, спорт, вейтпуллінг » Формування обумовлених відповідей
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Yutex - Платный хостинг PHP.