Головна Головна Новини Харчування Здоров'я Дресирування Екстер'єр Розведення Форум Наші друзі zaxid.biz Реєстрація Вхід RSS Ви увійшли як Гість
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум - Мій собака » Все про собак » Дресирування, виховання, спорт, вейтпуллінг » Прийом "стояння" собаки. Команда "стояти" (Дресирування собаки)
Прийом "стояння" собаки. Команда "стояти"
БогданДата: Понеділок, 14.03.2011, 20:18 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Повідомлень: 605
Репутація: 11
Статус: Offline
Прийом "стояння" собаки.

Прийом: стояння. Прийом має допоміжне значення в процесі дресирування собаки. Стояння необхідне для проведення чищення собаки, ветеринарного огляду, правильної оцінки екстер'єру і при експертизі.
Умовний подразник - команда "стояти", безумовний подразник - підтримування лівою рукою живіт собаки.
Прийом вводиться після прийомів посадки й укладки і відпрацьовується паралельно з іншими прийомами загального дресирування.

Методи і техніка побудови прийому. Відпрацьовування стояння роблять в умовах, де менше відволікаючих факторів для собаки.
Дресирувальник, знаходячись із правої сторони біля сидячої собаки, у підвищеній інтонації вимовляє команду "стояти", одночасно правою рукою робить ривок повідцем уперед - нагору, а лівою рукою натискає під живіт, як би піднімаючи собаку, повторюючи команди вже в більш м'якому тоні "стояти" і "добре".
Як тільки собака встане, дресирувальник гладить її, дає ласощі і після невеликої витримки надає собаці вільний стан по команді "гуляй". Потім, підкликавши собаку, кілька разів повторює вправу. Навик "стояти" з успіхом можна відробити безпосередньо при чищенні собаки.

Прикріплення: 5712478.jpg (7.5 Kb)
 
Форум - Мій собака » Все про собак » Дресирування, виховання, спорт, вейтпуллінг » Прийом "стояння" собаки. Команда "стояти" (Дресирування собаки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Yutex - Платный хостинг PHP.