Головна Головна Новини Харчування Здоров'я Дресирування Екстер'єр Розведення Форум Наші друзі zaxid.biz Реєстрація Вхід RSS Ви увійшли як Гість
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум - Мій собака » Все про собак » Здоров'я собаки. Загальні питання. Ветеринарна аптека » Комплект ветеринарної аптечки (Що повинно бути в аптечці для тварини?)
Комплект ветеринарної аптечки
БогданДата: Середа, 06.04.2011, 10:20 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Повідомлень: 605
Репутація: 11
Статус: Offline
Комплект ветеринарної аптечки

На перший погляд, перелік інструментів і медикаментів, що входять до складу аптечки, може здатися надто великим. Однак, для надання допомоги тварині в різних ситуаціях, коли час обчислюється годинами, а інколи і секундами, у Вас під рукою повинно бути все найнеобхідніше. Запропонований нами набір позбавить Вас від необхідності витрачати дорогоцінний час на пошуки препаратів. Наявність такої аптечки й інструкції з її застосування зробить Вам у важку хвилину неоціненну послугу при наданні долікарняної допомоги й допоможе провести маніпуляції швидко, уміло, з максимальним лікувальним ефектом.

Інструментарій

1. Термометр медичний.
2. Спринцівка.
3. Піпетка.
4. Пінцет.
5. Ножиці.
6. Шпилька.
7. Столова ложка.
8. Гумовий джгут.
9. По три одноразових шприци ємністю 2 і 5 мілілітрів.
10. Пластмасовий стаканчик емністю 100 мл.
11. Пластмасова прищіпка (для фіксації язика собаки).

Перев'язний матеріал

1. Бинти – 2шт.
2. Вата – 100 гр.
3. Лейкопластир – 1 упаковка.
4. Поліетиленові пакети – 2 шт.
5. Компресний папір.

Також медикаменти для ветеринарної аптечки: http://mydog.do.am/news/komplekt_veterinarnoji_aptechki/2011-04-06-20

Ми хочемо нагадати Вам ще раз, що до складу аптечки входять медичні препарати, які, за необхідності, можна використовувати для надання допомоги людині. Тому дану аптечку пропонуємо як Абсолютно універсальну. Ряд запропонованих нами методик лікування можуть застосовуватися як для лікування собак, так і їхніх власників.
Бондаренко О.Б., Бондаренко С.А. «Первая медицинская помощь собаке (практические советы)», Киев, изд. «Глобус» – 1993 г., 64 стр

 
Форум - Мій собака » Все про собак » Здоров'я собаки. Загальні питання. Ветеринарна аптека » Комплект ветеринарної аптечки (Що повинно бути в аптечці для тварини?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Yutex - Платный хостинг PHP.