Головна Головна Новини Харчування Здоров'я Дресирування Екстер'єр Розведення Форум Наші друзі zaxid.biz Реєстрація Вхід RSS Ви увійшли як Гість
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум - Мій собака » Все про собак » Здоров'я собаки. Загальні питання. Ветеринарна аптека » Піометра
Піометра
БогданДата: П'ятниця, 05.08.2011, 16:23 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Повідомлень: 605
Репутація: 11
Статус: Offline


Піометра

Піометра - захворювання собак і кішок, що характеризується накопиченням гною в порожнині матки.
Застосування лікарських засобів, з метою «заспокоїти» тварину в період тічки, рано чи пізно зробить згубний вплив на організм самки. В основі такої поведінки тварини лежить ендокринне регулювання фізіологічних процесів. Після тічки існуюче порушення гормонального балансу веде до підвищеного вироблення прогестерону і під його впливом відбувається різка перебудова ендометрія з фази проліферації в секреторну фазу. Закривається канал шийки матки, а залози ендометрія починають інтенсивно продукувати секрет, який накопичується в порожнині матки. При значному скупченні мікроорганізмів з слизової оболонки в рідину мігрують у великій кількості лейкоцити. Це веде до гнійного розпаду затрималися в порожнині матки виділень, розвивається піометра. Накопичення гнійних мас в порожнині матки може бути настільки великим, що стінки органу не витримують внутрішнього тиску і розриваються. Відбувається вилив гною в черевну порожнину, що призводить до дифузного перитоніту. Прорив стінки матки може статися і внаслідок гнійного розплавлення тканин.

Піометра характеризується повільним наростанням симптомів хвороби. Зазвичай через 3-5 тижнів після нормальної тічки розвивається полідипсія (підвищена спрага) і поліурія (збільшення об'єму сечі). При клінічному обстеженні розрізняють: загальну слабкість, блювоту, припухання статевих губ, гнійні виділення з піхви (може і не бути). Операція при піометра включає в себе повне видалення матки і яєчників. Якщо залишити навіть фрагмент яєчника, можливі післяопераційні ускладнення, у т.ч. піометра кукси матки.

Профілактичні заходи, що запобігають розвиток піометри у Вашого вихованця полягають у своєчасній кастрації самки. Оваріогістеректомія проводиться під загальним наркозом.
 
Форум - Мій собака » Все про собак » Здоров'я собаки. Загальні питання. Ветеринарна аптека » Піометра
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Yutex - Платный хостинг PHP.