Головна Головна Новини Харчування Здоров'я Дресирування Екстер'єр Розведення Форум Наші друзі zaxid.biz Реєстрація Вхід RSS Ви увійшли як Гість
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум - Мій собака » Все про собак » Дресирування, виховання, спорт, вейтпуллінг » Спрінг Пол (Spring Pole) (Змагання з висіння на канаті)
Спрінг Пол (Spring Pole)
БогданДата: П'ятниця, 04.03.2011, 12:22 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Повідомлень: 605
Репутація: 11
Статус: Offline

Сьогодні попав на цікаву статтю. Питання заключалося у тому, що таке спрінгпол. Люди вели дискусію, багато були за і проти. А я вирішив Вас познайомити із цим собачим видом спорту. На мою думку він цікавий. І у того, у кого є можливість дати своїй собаці ним займатися, є час який можна відвести саме на це вид спорту, відводьте - непожалієте. Цей вид спорту крім того, що укріпляє функції щелепи, шийні м'язи, він дає свій ефект на розвиток всього організму собаки. Моя ж задача, можливо небагато, але трошки про нього Вам розказати. Якщо є такі хто займається із своїм улюбленцем цим видом спорту, діліться враженнями, результатами, буду Вам вдячний.

Отже:

1. «Спрінгпол» (springpole) - змагання з висіння на канаті. Проводяться для собак різних порід, але основні учасники - АПБТ і АСТ. Місце проведення перших подібних змагань - США. У Росії і Україні даний спорт не поширений. Один із перших серед організаторів змагань з спрінгполу в Росії стало «Об'єднане співдружне товариство заводчиків і любителів АПБТ». У цьому виді хобі-спорту проявляються такі якості собак як: завзятість, витривалість і працездатність. З фізіологічної точки зору, висіння на канаті сприяє викиду адреналіну, а так само допомагає розвинути і зміцнити різні групи м'язів.

2. До змагань допускаються собаки старше 12 місяців. Порода собаки значення не має.

3. Канат (брезентова стрічка) фіксується на надійному кріпленні. На вільно висячому кінці каната кріпиться м'яка тканина, строго паралельна землі (для чіткого утримання собакою) таким чином, щоб відстань до неї від землі становила не більше 1,5 метрів. Відстань вимірюєтсья таким чином, щоб схопитися за канат собака міг стояти на землі задніми лапами. Місце пуску (старт) позначається на відстані 5 метрів від канату і обов'язково позначається.

4. За командою "На старт» собаку підводять до місця пуску. Собака може бути на вільному повідці, або без нього (на розсуд власника). За командою «Приготуватися» власник показує собаці напрямок руху і підбадьорює її. За командою «Пішов», власник пускає собаку.

5. Після команди собака повинен вчіпитсия зубами за канат і утримуватися на ньому. На виконання завдання дається 3 спроби. Максимальний час, відведений на вправу кожному учаснику - 5 хвилин. Після закінчення часу собака знімається із канату голосом або механічно.

6.
Кожному з учасників присвоюються бали. Бали нараховуються з розрахунку часу змагання: 10 секунд - 1 бал (час округлюється в більшу сторону).
Також нараховуються додаткові «технічні» бали: азартна робота - 1 бал, злізу голосом (на знімання дається 5 секунд) - 1 бал.

7. Штрафні бали нараховуються за:
Некоректний старт (собака не йде на канат) - 5 балів.
Повторний старт - 5 балів.
Провокація бійки і т.д. – дискваліфікація.

8. Після того, як змагання закінчаться, бали, набрані кожною собакою, сумуються. Визначаються 3 призових місця.

 
БогданДата: П'ятниця, 04.03.2011, 14:40 | Повідомлення # 2
Група: Адміністратори
Повідомлень: 605
Репутація: 11
Статус: Offline
Так виглядає шлейка, яку Ви зможете зробити власноруч, для зайняття спрінгполом із своєю собакою:

Навіть, якщо у Вас немає шлейки, Ви можете без проблем займатися із собакою завдяки шинам.

Але на мою думку, і думку деяких людей, яких я зустрів на дискусії цього види спорту, шини погано впливають на зуби собаки, погіршують їх імунітет, чорніють. Так що все ж таки Вам раджу, якщо вирішили займатися цим видом спорту, тоді займайтеся з канатом.
Успіху Вам.

 
Форум - Мій собака » Все про собак » Дресирування, виховання, спорт, вейтпуллінг » Спрінг Пол (Spring Pole) (Змагання з висіння на канаті)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Yutex - Платный хостинг PHP.