Головна Головна Новини Харчування Здоров'я Дресирування Екстер'єр Розведення Форум Наші друзі zaxid.biz Реєстрація Вхід RSS Ви увійшли як Гість
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум - Мій собака » Все про собак » Дресирування, виховання, спорт, вейтпуллінг » Команда "Стояти"
Команда "Стояти"
БогданДата: Субота, 05.03.2011, 13:35 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Повідомлень: 605
Репутація: 11
Статус: Offline
Ціль прийому: Виробити в собаки навички чіткого виконання команди «Стояти».

Умовні знаки - команда «Стояти» і жест.

Безумовні знаки - підтримування рукою під животом собаки і ривок повідком, спрямований уперед і трохи вгору.

Методи і техніка побудови прийому: Собака перебуває в сидячому положенні з лівої сторони, дресирувальник подає команду «Стояти» і одночасно робить ривок, піднімаючи собаку під животом. Як тільки собака встав, її заохочують командою «Добре, Стояти» і ласощами. Отримавши від собаки чіткого виконання команди «Стояти» з витримкою в 5 хвилин, переходять до відпрацьовування на жест.
Жест: При опущеній правій руці, повільно згинаємо її у лікті, долонею догори. Перед цим обов'язково говоримо "стояти". Після успішного виконання команди, похвалити собаку, дати їй ласощів. Повтори 5-10 разів. Після цього можна проводити навчання тільки на жест. Все те саме, тільки нічого не говоримо.

Навичка закріплена, якщо по першій команді, або жесту з будь-якого положення собака, яка перебуває на відстані 25 метрів від дресирувальника і без повідка встає і залишається в цьому положенні 15 хвилин.

 
БогданДата: Субота, 05.03.2011, 13:36 | Повідомлення # 2
Група: Адміністратори
Повідомлень: 605
Репутація: 11
Статус: Offline
Так виглядає жест стояти:
Прикріплення: 7815236.jpg (161.3 Kb)
 
ОлегДата: Вівторок, 08.03.2011, 14:11 | Повідомлення # 3
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за статтю. Трошки важко зрозуміти автора, але в мене все вийшло.
 
Форум - Мій собака » Все про собак » Дресирування, виховання, спорт, вейтпуллінг » Команда "Стояти"
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Yutex - Платный хостинг PHP.