Головна Головна Новини Харчування Здоров'я Дресирування Екстер'єр Розведення Форум Наші друзі zaxid.biz Реєстрація Вхід RSS Ви увійшли як Гість
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум - Мій собака » Все про собак » Дресирування, виховання, спорт, вейтпуллінг » Ідеальний собака
Ідеальний собака
БогданДата: Понеділок, 14.03.2011, 17:33 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Повідомлень: 605
Репутація: 11
Статус: Offline
Ідеальний собака

Як ми вже говорили, навчання собаки засноване в значній мірі на повторенні необхідних дій. Коли поведінка повторена достатня кількість разів, у собаки виробляється навик. Якщо собака освоїв чималу кількість навиків, ми говоримо: розумний собака. Але собаки - істоти навиків, частенько вони роблять лише те, що ми їм наказуємо і не більше. Так думає багато хто. Але це неправильно. Істоти з розвиненими розумовими здібностями можуть думати. Вони можуть кинути виклик створеним вами умовам для обумовленої відповіді. Вони також можуть робити помилки.
Пригадаєте хоч би два з ваших власних обумовлених відповідей. Ви завжди піднімаєте трубку телефону, коли він дзвонить, але настає день, коли ви не хочете цього робити. Телефон дзвонить, а ви продовжуєте читати свою книгу. Ви знаєте, що потрібно знімати трубку, коли телефон дзвонить, але сьогодні вирішуєте цього не робити. Ви також завжди гальмуєте на червоне світло світлофора, але одного дня порушуєте це правило. Навіть найбільш дослідні водії інколи роблять помилки. Так само, обов'язково настане час, коли навіть добре виучений собака почне упиратися або робити помилки. Тому ви не повинні задовольнятися досягнутим. Не покладайтеся цілком на обумовлені відповіді в потенційно небезпечних ситуаціях. Я б ніколи не залишив неприв'язаний собаку поряд з жвавою автомагістраллю. Одна помилка може привести до трагедії.
Власники повинні постійно тренувати навики своїх собак. Чим більше тренувань, тим надійніше навик, Ви знаєте, як багато тренуються спортсмени, аби залишатися у формі. Це тому, що навики потребують зміцнення.
Коли ви відчуєте, що наш собака добре виучений, ви можете скоротити кількість тренувальних занять, але проводити їх в різних умовах і з різними модифікаціями.

 
Форум - Мій собака » Все про собак » Дресирування, виховання, спорт, вейтпуллінг » Ідеальний собака
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Yutex - Платный хостинг PHP.