Головна Головна Новини Харчування Здоров'я Дресирування Екстер'єр Розведення Форум Наші друзі zaxid.biz Реєстрація Вхід RSS Ви увійшли як Гість
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум - Мій собака » Все про собак » Здоров'я собаки. Загальні питання. Ветеринарна аптека » Допомога мисливським собакам (Мисливським псам також потрібна допомога)
Допомога мисливським собакам
БогданДата: Середа, 06.04.2011, 10:10 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Повідомлень: 605
Репутація: 11
Статус: Offline
Не таємниця, що кожен потребує професійної медичної допомоги. Не є винятком і наші чотирилапі друзі, собаки. Сьогодні гостем Порталу є директор ветеринарної клініки у місті Львові Юрій Лехів, який розповів не тільки про власну справу, а дав поради усім власникам собак, в тому числі й мисливцям як правильно доглядати своїх друзів.

У 2005 році була відкрита перша клініка на вулиці Володимира Великого, в якій нині працює троє людей. Перевага цієї лікарні в тому, що попри її робочий графік з 9.00 до 20.00, є чергові лікарі, які приїдуть за викликом вночі.

- Щодня телефонують, адже з тваринами стаються різні речі - і ДТП, і порізи. І ми завжди виїжджаємо. Вже почався сезон полювання і частими гостями у нас стали мисливці та їх вірні друзі на полюванні собаки. Звертаються із різними проблемами - чергово обробка від бліх, кліщів. Є багато серйозних захворювань і кожен мисливець знає, що повинен обробити тіло свого улюбленця, аби вберегтись від серйозних наслідків. Таку процедуру треба робити кожні 1,5-2 місяці спеціальними препаратами, також непогано використовувати ошийники. Не варто економити, краще купувати ліки та спеціальні засоби провідних фірм, які є якіснішими та даються більше гарантії, - розповідає Юрій Степанович.

Слід також пам'ятати про щеплення від сказу, а також про щеплення від вірусних захворювань. Ще одним великим шкідником є глисти, тому потрібно обов'язково перевірити собаку і на це захворювання. Після полювання трапляються порізи, укуси, рвані рани, часто тварина може стати жертвою дикої тварини чи навіть самого мисливця. За словами Юрія Степановича, у його практиці вже не раз траплялися випадки, коли мисливці випадково ранили свого друга. Доводилось оперувати і діставати не один десяток дробинок.

- Якщо Ви помітили, що Ваш собака почуває себе не дуже добре, він не хоче їсти, пасивний на своїй традиційній роботі тощо, то варто звернутись до професіоналів. Адже від цього залежить його життя. Якщо вже навіть щось сталось, а лікар прибуде не скоро, а ваш чотирилапий товариш потребує швидкої допомоги, особливо коли сталась кровотеча, то завжди під рукою має бути аптечка, в якій будуть відповідні препарати (етимзілат, диценон, вікасол ), антибіотики широкого спектру (цефазолін, цифатоксин тощо), вата, спирт, бинт, йод. Є такі випадки, коли мисливці навіть накладають шви своїм собакам. З однієї сторони, такі заходи є добрими, адже буває таке, що жоден медичний препарат не допомагає, тут потрібне тільки хірургічне втручання. Не варто самостійно колоти знеболюючі препарати, адже вони знімають біль проте пришвидшують кровотечу. А от якщо мова йде про переломи, то тут я рекомендую застосувати анальгетики. Але в мисливських собак больовий поріг досить мінімальний і як правило мисливці нічого не застосовують, - підсумував директор ветеринарної клініки Юрій Лехів.

Ветеринарна клініка надає повний спектр послуг і запрошує усіх власників тварин на консультації, ветеринарні огляди та інші процедури. Також у клініці пропонують цілий ряд ветеринарних препаратів, які можна придбати в аптеці, що є в кожному шпиталі для тварин.

Адреси клінік у Львові:

вул. В. Великого, 22
тел. 8 (032) 243-60-68
Час роботи 9.00-20.00

вул. Сихівська, 26

тел. 8 (032) 221-72-26
Час роботи 9.00-20.00

Нічні виклики за телефонами: 8 (032) 222-20-59, 8 (032) 222-13-78

 
Форум - Мій собака » Все про собак » Здоров'я собаки. Загальні питання. Ветеринарна аптека » Допомога мисливським собакам (Мисливським псам також потрібна допомога)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Yutex - Платный хостинг PHP.