Головна Головна Новини Харчування Здоров'я Дресирування Екстер'єр Розведення Форум Наші друзі zaxid.biz Реєстрація Вхід RSS Ви увійшли як Гість
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум - Мій собака » Все про собак » Собаки у нашому житті » Чи потрібна вам собака? (Карта для мандрівника)
Чи потрібна вам собака?
Чи допомогла вам ця тема?
1. 1. Так [ 1 ] [100.00%]
2. 2. Ні [ 0 ] [0.00%]
Усього відповідей: 1
БогданДата: Вівторок, 01.02.2011, 20:36 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Повідомлень: 605
Репутація: 11
Статус: Offline

У вашій голові зародилася ідея завести в домі тварину. Чому люди зазвичай в таких випадках вибирають собаку? Давайте розберемося.

 
БогданДата: Вівторок, 01.02.2011, 20:37 | Повідомлення # 2
Група: Адміністратори
Повідомлень: 605
Репутація: 11
Статус: Offline
Причина перша, або собака як спосіб спілкування

Якщо ви мало спілкуєтеся з людьми на теми, не пов'язані з роботою, то вам варто завести собаку. Тому що собака буде з вами спілкуватися незалежно від свого настрою, вибраної вами теми і інших факторів. При цьому спілкування буде винятково щиросердечним. Ви скажете, що це нерозумно - говорити із собакою? Насправді собаки розуміють набагато більше, ніж думають ті, хто НЕ ЛЮБИТЬ СОБАК. У собак надзвичайно розвинене розуміння жестів і міміки людей. Навіть якщо пес не зможе розібратися в деяких нюансах вашої мови, ви побачите, як він щиро співчуває вам, коли будете розповідати йому про свої негоди.

 
БогданДата: Вівторок, 01.02.2011, 20:37 | Повідомлення # 3
Група: Адміністратори
Повідомлень: 605
Репутація: 11
Статус: Offline
Причина друга, або собака як носій щирої дружби

Ніхто так не любить своєї людини, як його собака. Конрад Лоренц писав: шкода, що не можу любити свого собаку так, як вона любить мене. При цьому вона робить це "з жаром". У кожному разі ваш собака буде намагатися допомогти вам. Звичайно, іноді по-своєму.

 
БогданДата: Вівторок, 01.02.2011, 20:38 | Повідомлення # 4
Група: Адміністратори
Повідомлень: 605
Репутація: 11
Статус: Offline
Причина третя, або собака як спосіб огородження від незваних гостей

Навіть маленький собака в більшості випадків прекрасний сторож. У нормального злодія "спрацьовує" проста логіка: навіщо грабувати квартиру, звідки лунає гавкіт собаки невизначених розмірів, при цьому було б непогано, щоб на довгий гавкіт не зреагували сусіди, до того ж прийдеться знешкоджувати собаку, що аж ніяк не завжди можливо... Навіщо такі труднощі? Можна пошукати що-небудь попростіше. А от якщо ваш собака великого або, ще краще, гігантського розміру, то її цілком реально видресирувати на охоронця. Правда, при цьому може погрубшати характер.

 
БогданДата: Вівторок, 01.02.2011, 20:38 | Повідомлення # 5
Група: Адміністратори
Повідомлень: 605
Репутація: 11
Статус: Offline
Причина четверта, або собака як двигун колінної чашечки

Якщо ви хочете більше рухатися або - що чомусь буває частіше - зайняти кого-небудь із родичів, можете купити мисливського або службового собаку і тренувати його "для використання по прямому призначенню". Або просто тренувати, на звичайні команди. У кожному разі сторони одержать обопільне задоволення, і навіть можливий корисний результат.

 
БогданДата: Вівторок, 01.02.2011, 20:38 | Повідомлення # 6
Група: Адміністратори
Повідомлень: 605
Репутація: 11
Статус: Offline
Причина п'ята, або собака як вихователь дитини

Є декілька порід (наприклад, боксер, бельгійська вівчарка, лабрадор або золотавий ретрівер), які реально допомагають виховувати дітей. Собаки дозволяють на себе опиратися, коли дитина вчиться ходити, дозволяють тикати в себе іграшками, невпинно спостерігають за дітьми і можуть їх захистити.

Собака допоможе виховати в дітях доброту та любов до тварин, забезпечить надійну й безустанну охорону чаду і, у кожному разі, дитині буде не так страшно, коли він почне залишатися будинку без дорослих. Правда, іноді доводиться рятувати собак - від занадто настирних дітей.

Отже, це всі причини, які можна вважати об'єктивними. Тепер я висловлюю свою суб'єктивну думку із приводу того, чому саме собаку варто обрати, а не іншу свійську тварину.

Реальну альтернативу собаці - у плані справжнього щиросердечного контакту - може скласти тільки кішка. Особисто мені не подобається надто незалежний і непередбачуваний котячий характер. Коли ви заводите собаку - гарантовано одержуєте друга. Якщо кішку - сусіда по комуналці, у якого може виявитися такий характер, що незабаром вам стане незрозуміло, хто ж у домі господар...

 
БогданДата: Четвер, 03.03.2011, 11:19 | Повідомлення # 7
Група: Адміністратори
Повідомлень: 605
Репутація: 11
Статус: Offline
Перший і найважливіший крок - перед тим як завести собаку, Ви повинні відповісти на запитання: “Чи я справді цього хочу?”

Цуценя, окрім радості, внесе в Ваше життя багато клопоту та проблем: найперше Вам доведеться змиритись з калюжками на паркеті як мінімум до 4-місячного віку. Друге – яка б не була погана погода, які б втомлені Ви не прийшли після робочого дня, які б не були цікаві телесеріали чи футбольні матчі, щодня по кілька разів доведеться вигулювати собаку, турбуватись про нього, а у разі хвороби – можливо і не досипати ночі. З‘являться у Вас проблеми і з проведенням відпустки – доведеться просити когось із друзів про догляд за собакою. Крім того, доведеться постійно виділяти частину сімейного бюджету на годування пса. За підрахунками, вартість утримання собаки великої породи, яка може виступати на виставках, дорівнює сумі, за яку можна купити хорошу нову машину.

Всі собаки, незалежно від того, чи це дорога виставкова високопородна, чи звичайнісінька дворова тварина, надзвичайно віддані – їх життя зосереджується лише на господареві та його сім’ї. А розлука з господарем стає для тварин справжньою трагедією. Тому тим, хто піддається миттєвій спокусі, або ж вирішив, що собака буде прекрасним доповненням до інтер’єру його квартири, можна порадити купити для такої “любові” іграшкову собачку – її завжди можна викинути, коли вона набридне.

Коли ж Ви зважите всі „за” і „проти” і вирішите не відступати від мети –можете вибирати Вашу майбутню собаку – вірного друга, який віддасть Вам всю свою ласку і любов, і навіть все своє життя.

 
ОлегДата: Вівторок, 08.03.2011, 14:16 | Повідомлення # 8
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
У любому випадку, якщо у Вас є можливість не думайте, а купляйте чи беріть в дар собі собаку. Це дійсно справжня любов.
 
Форум - Мій собака » Все про собак » Собаки у нашому житті » Чи потрібна вам собака? (Карта для мандрівника)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Yutex - Платный хостинг PHP.