Головна Головна Новини Харчування Здоров'я Дресирування Екстер'єр Розведення Форум Наші друзі zaxid.biz Реєстрація Вхід RSS Ви увійшли як Гість
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум - Мій собака » Все про собак » Собаки у нашому житті » Чому не можна спати з домашнім улюбленцем (Порада)
Чому не можна спати з домашнім улюбленцем
БогданДата: Середа, 02.03.2011, 11:23 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Повідомлень: 605
Репутація: 11
Статус: Offline
Тримати собак в спальні, на ліжку і на кухні небезпечно для здоров'я ,або щонайменше, негігієнічно. Собаки і інші домашні улюбленці можуть бути переносниками інфекцій, наприклад сальмонельозу.

Про це заявив авторитет в даній області - доктор Фред Ландег, один з найбільш поважаних фахівців в Сполученому Королівстві, який нещодавно покинув пост Головного ветеринарного лікаря Британії, передає LaRepubblica.

Перш ніж залишити посаду, головний ветеринар британського уряду побажав направити попередження всім власникам домашніх тварин: чудово, що вони "домашні", але не забувайте, що вони ще і "тварини".

"Як ветеринарний лікар, - сказав на закінчення доктор, - я б не радив людям тримати собак в спальні". Дослідження, проведене за замовленням британського Департаменту із навколишнього середовища, продовольства і сільського господарства, підтверджує правоту слів експерта, указуючи на "потенційну небезпеку для здоров'я людини" повсякденного спілкування з собаками.

Проте собаківники упевнені в абсурдності подібних заяв. Посилаючись на дослідження Усесвітньої організації охорони здоров'я, директор однієї з британських асоціацій заводчиків породистих собак Керолайн Кесько стверджує, що присутність поряд з людиною тварин приносить тільки користь їх власникам і не представляє ні для кого ніякої небезпеки.

"Існують безперечна користь від знаходження пліч-о-пліч з собаками, але той, хто живе разом з тваринами, природно, повинен дотримувати розумні гігієнічні вимоги. Необхідний збалансований підхід"- додала вона.

 
Форум - Мій собака » Все про собак » Собаки у нашому житті » Чому не можна спати з домашнім улюбленцем (Порада)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Yutex - Платный хостинг PHP.