Головна Головна Новини Харчування Здоров'я Дресирування Екстер'єр Розведення Форум Наші друзі zaxid.biz Реєстрація Вхід RSS Ви увійшли як Гість
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум - Мій собака » Все про собак » Собаки у нашому житті » Собака і квартира. (Що робити?)
Собака і квартира.
AssДата: Понеділок, 07.03.2011, 12:58 | Повідомлення # 1
Група: Модератори
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Мисливський собака потребує великих фізичних навантажень, для збереження робочої форми, а котрий живе в квартирі з обмеженим простором, не має достатньо можливостей для реалізації свого потенціалу. В результаті пробіжок по квартирі і спроб його самореалізації, я можу опинитись разом з ним на природі для постійного проживання.

Коли собака живе на ланці, або у вольєрі, то можливості рухатись у нього ще менше як у квартирі. Інша справа, коли маєте можливість випускати собаку на огороджене подвір"я, де він буде рухатись скільки хоче

А коли собака живе в квартирі, то мусиш з нею гуляти і будуть їй фізичні навантаження. Звичайно, що фізичні навантаження не такі, як при вільному проживанні, але значно краще ніж постійне проживання на цепку чи у вольєрі. Як кажуть "за неимением горничной имеем дворника"

А з моєю жінкою також трохи були "трєнія", коли попереджував її про чергове цуценя. Але це, як правило, до їх першої зустрічі. А потім возилась з ними ще більше як я.

Повідомлення відредагував Ass - Понеділок, 07.03.2011, 12:59
 
БогданДата: Понеділок, 07.03.2011, 12:59 | Повідомлення # 2
Група: Адміністратори
Повідомлень: 605
Репутація: 11
Статус: Offline
Також думаю що незалежиь де пес живе в теплій хаті, у волєрі, чи на ланці - все залежить скільки він раз буває у полі з вами на тиждень . І скільки часу .
 
AssДата: Понеділок, 07.03.2011, 12:59 | Повідомлення # 3
Група: Модератори
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Приїхали кияни на полювання, привезли з собою три лайки, ну думаю; потрібно в"язати ножа на палку і тільки ходи доколюй. А тих собак тільки годували по три рази на день і вигулювали по Києву. Мало того що вони в першій гоні не пішли по кабанах, то в останній, вони навіть по битому дику не пішли. А кияни говорять, що рік тому вони працювали по кабану. Це і є квартирне виховання.
 
БогданДата: Понеділок, 07.03.2011, 13:00 | Повідомлення # 4
Група: Адміністратори
Повідомлень: 605
Репутація: 11
Статус: Offline
Якщо собака не надається до полювання то де би ти її не тримав - не буде вона працювати.
 
AssДата: Понеділок, 07.03.2011, 13:00 | Повідомлення # 5
Група: Модератори
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку,собака яка вже працювала по чомусь,на другий рік теж буде працювати не залежно від утримання. І розмови про те що тамтого року робили а тепер перестали то є бред сивої кобили. Скоріше всього вони ніколи не працювали і загодовані.
 
БогданДата: Понеділок, 07.03.2011, 13:01 | Повідомлення # 6
Група: Адміністратори
Повідомлень: 605
Репутація: 11
Статус: Offline
Не думаю, що така робота є наслідком квартирного виховання.
Та і те, що ці собаки живуть в квартирах - не факт. Просто ці собаки скоріш за все просто не були на таких полюваннях.
Мабуть вони дійсно "...тих собак тільки годували по три рази на день і вигулювали по Києву"
Справа не в квартирному вихованні. Працювати з собакою і ганяти понти - різні речі.
 
Форум - Мій собака » Все про собак » Собаки у нашому житті » Собака і квартира. (Що робити?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Yutex - Платный хостинг PHP.