Головна Головна Новини Харчування Здоров'я Дресирування Екстер'єр Розведення Форум Наші друзі zaxid.biz Реєстрація Вхід RSS Ви увійшли як Гість
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум - Мій собака » Все про собак » Собаки у нашому житті » У якому віці купувати цуценя?
У якому віці купувати цуценя?
AssДата: Вівторок, 08.03.2011, 17:47 | Повідомлення # 1
Група: Модератори
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
У якому ж віці купувати цуценя?

Це питання виникає перед великою кількістю людей. Відповідь на нього Ви зможете знайти тут.
Купувати цуценя потрібно у віці не менше 45 днів, рекомендується дочекатися 7-8 тижневого віку. Наприклад, у Франції заборонено продавати щенят до досягнення ними 8 тижнів.
Щенята великих порід ідуть до своїх майбутніх власників у віці 4-6 тижнів, а щенята дрібних порід іноді мають потребу в материнській турботі до 8-10 тижнів.
Найбільш часто радять вибирати щеняти у віці 45-50 днів. Так чи інакше, саме в контакті з матір'ю щеня проходить період первинної соціалізації, вчиться жити в співтоваристві з іншими родичами і з людьми. Відняте занадто рано від матері щеня може мати згодом ряд проблем, пов'язаних з поводженням: гіпер-прихильність, різного роду страхи, острах залишатися самому, навіть агресивність.
Кращими вважаються щенята народженні в грудні-січні, початковий і найбільш відповідальний період вирощування яких припадає на весняну і літню пору року. Узяті з під матері в січні-березні, щенята із другої половини квітня можуть утримуватися на відкритому повітрі, подовгу вигулюватися, а тому і добре розвиваються. Віднімати щеня від матері краще в суботу або неділю, словом, в вільний від роботи день, щоб щеня змогло звикнути до нової обстановки і не сумувало на самоті в новому місці.

Повідомлення відредагував Ass - Вівторок, 08.03.2011, 17:47
 
Форум - Мій собака » Все про собак » Собаки у нашому житті » У якому віці купувати цуценя?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Yutex - Платный хостинг PHP.