Головна Головна Новини Харчування Здоров'я Дресирування Екстер'єр Розведення Форум Наші друзі zaxid.biz Реєстрація Вхід RSS Ви увійшли як Гість
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум - Мій собака » Все про собак » Собаки у нашому житті » Тлумачення сна - Собака. Сонник.
Тлумачення сна - Собака. Сонник.
БогданДата: Субота, 23.04.2011, 11:33 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Повідомлень: 605
Репутація: 11
Статус: Offline
Побачити в сні бездомного собаку — дурний знак. Такий сон є попередженням про те, що ваш друг Б теперішній час перебуває в дуже скрутному стані. Він не звертається до вас за допомогою лише тому, що не хоче обтяжувати вас своїми проблемами. Якщо вам приснився абсолютно білий собака, то в реальному житті ви завжди можете розраховувати на допомогу свого близького друга. Іноді цей сон пророкує зустріч зі старим другом, з яким ви не бачилися вже багато років.

Якщо ж ви побачили в сні чорного собаку, то наяву вам має бути гірке розчарування в людині, який ви довгий час уважали своїм другом. У важку хвилину він не тільки відвернеться від вас, але й використовує ваші таємниці для того, щоб всенародно опорочити ваше добре ім'я. Побачити в сні собаку гігантських розмірів - свідчення того, що в будущем вам має бути знайомство з людиною, що згодом стане вашим більшим другом. Іноді такий сон пророкує підтримку свого старого друга.

Годувати в сні собаку - знак того, що в реальному житті на вас можна покластися. Ви самостійна й серйозна людина, а тому навколишні поважають і люблять вас.

Якщо вам приснився поранений або вбитий собака, то такий сон є поганою ознакою. Незабаром ви одержите дуже погану звістку про смертельну хворобу або навіть смерть свого дуже гарного друга.

Якщо в сні вас захищає собака, то наяву ви перебуваєте під заступництвом вищих сил. Вам нема чого боятися, тому що вас захищають ангели-хоронителі, які стежать за всіма вашими помислами й діями з небес.

Якщо ж на вас нападає собака, то такий сон говорить про те, що в реальному житті вам має бути швидка зустріч із чорними силами. Слуги Сатани постараються зробити ваше життя нестерпної, заподіюючи вам одне нещастя за іншим. Якщо ви відіб'єте напад собаки, виходить, вам удасться протистояти силам зла, але це трапиться лише в тому випадку, якщо ви звернетеся по допомогу до Бога.

 
Форум - Мій собака » Все про собак » Собаки у нашому житті » Тлумачення сна - Собака. Сонник.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Yutex - Платный хостинг PHP.