Головна Головна Новини Харчування Здоров'я Дресирування Екстер'єр Розведення Форум Наші друзі zaxid.biz Реєстрація Вхід RSS Ви увійшли як Гість
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум - Мій собака » Все про собак » Собаки у нашому житті » Навіщо людям собаки?
Навіщо людям собаки?
БогданДата: Четвер, 04.08.2011, 20:22 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Повідомлень: 605
Репутація: 11
Статус: Offline

Навіщо людям собаки?
Скільки років живуть собаки з людьми? Тисячу? Дві? Більше, набагато більше. Зрозуміле прагнення стародавньої людини знайти собі помічника для полювання, охорони тощо А ми міські жителі навіщо ми тримаємо собак? Хтось, як і стародавня людина, бачить в собаці охоронця, хоча погодьтеся, зараз є відмінні способи захистити себе і набагато менш клопітні, ніж собака. Хтось задовольняє потребу про кого-небудь піклується і цілими днями порається зі своєю собачкою, як з дитиною. Інші просто слідують моді і набувають собаку типу Йоркширського тер'єра, носять її скрізь і відчувають себе щасливими (цікаво чи щаслива собака?). І так далі, список причин можна продовжити. Чомусь багато людей просто відчувають необхідність, в тому, щоб поруч була собака. Звичайно, ці люди самі вибирають собаку по своєму смаку благо порід безліч, але буває, що й собака сама знаходить собі господаря. Просто, звичайна дворняжка, яких так багато в наших містах теж має шанс відшукати свого господаря, адже дуже багато тримають вдома простих безпородних псів підібраних на вулиці. Напевно, зникни собаки, в нашому житті стало б, чого-то дуже не вистачати.
 
Форум - Мій собака » Все про собак » Собаки у нашому житті » Навіщо людям собаки?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Yutex - Платный хостинг PHP.