Головна Головна Новини Харчування Здоров'я Дресирування Екстер'єр Розведення Форум Наші друзі zaxid.biz Реєстрація Вхід RSS Ви увійшли як Гість
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум - Мій собака » Перший український незалежний клуб люблячих власників собак - Мій собака » Як нами користуватися? » Куди продати цуценя? Кому віддати цуценя? (Часто питають?)
Куди продати цуценя? Кому віддати цуценя?
БогданДата: Понеділок, 07.03.2011, 17:05 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Повідомлень: 605
Репутація: 11
Статус: Offline
Якщо у Вас позапланово зявилися цуценята, а Ви не знаєте куди їх подіти, просто напишіть нам, якщо Ви є учасник нашого форуму. Якщо ні, то потрібно зареєструватися. Це не довгий процес.
В чому заключається наша робота:

  • Ми допомагаємо завдяки рекламі на різних інтернет ресурсах. Понад 50 сайтів України буде опрацьовано Вашим запитом.
  • Ми допомагаємо завдяки тому, що серед наших знайомих є багато тих людей, які хочуть собаку, але не мають можливості їх купити.
  • Ви можете звернутися у притулки для тварин, або Ви зверніться до нас, а ми Вам допоможемо з цим.

У любому випадку не викидайте цуценят на вулицю, чи не топіть їх. Є дуже багато людей, які б просто взяли їх у подарунок, або купили їх у Вас за символічну плату.

 
BalogДата: П'ятниця, 15.06.2012, 13:22 | Повідомлення # 2
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня! У нашої Джульєти народилося аж 11 цуценят (безпородні), їм вже місяць, постало питання світу широкого для них. Дуже не хочеться десь вивозити напризволяще, краще в хороші руки. Ми живемо під Васильковом, є можливість привезти їх у Київ. Допоможіть знайти хороших хазяйнів!!!!!!!

Додано (15.06.2012, 13:22)
---------------------------------------------
а, головне: 067 7393286 Валя

 
babulia2007Дата: Середа, 19.09.2012, 18:51 | Повідомлення # 3
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня)ми знайшли цуценя,вночі на вулиці під дощем,відігріли,відгодували,зробили всі необхідні прививки.Живе тимчасово в квартирі.Цуценя відкликається на ім"я Джесі.їй вже 3 місяці.Буде хороший друг,охоронець в сім"їПес добрий.грайливий,привітний до людей

проблема полягає у тому,що потрібно віддати в добрі руки,а куди поняття не маєм(можливо щось порадите?? мій номер телефону +380 93 87 85 987
 
omarianaДата: Середа, 01.06.2016, 12:13 | Повідомлення # 4
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня! Хтось викинув у під'їзді двох гарненьких цуценят-сучечок. Носили до ветеринара - здорові, у однієї забита лапка. Цуценятам 1,5 місяці. Зараз знаходяться у нас в квартирі, залишити не маємо можливості! Допоможіть будь ласка! Може порадите, куди звернутись? Ми в Києві. Мій тел. 067 950-00-05 Мар'яна.
 
kovalchukira2013Дата: Четвер, 28.12.2017, 00:00 | Повідомлення # 5
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Вітаю. Я новий користувач вашого форуму. Потрібна допомога-порада. Маю двох німецьких вівчарок - чорну і чепрачну. У чорної народилося 12 щенят, трохи продали, а решта ніхто не питає.
Ім зараз два місяці. перша прививка зроблена. Дуже хочу щоб попали в хороші руки.
 
Форум - Мій собака » Перший український незалежний клуб люблячих власників собак - Мій собака » Як нами користуватися? » Куди продати цуценя? Кому віддати цуценя? (Часто питають?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Yutex - Платный хостинг PHP.