Головна Головна Новини Харчування Здоров'я Дресирування Екстер'єр Розведення Форум Наші друзі zaxid.biz Реєстрація Вхід RSS Ви увійшли як Гість
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум - Мій собака » Все про собак » Цуцики на продажу, в подарок. Розведення собак » Догляд за сукою
Догляд за сукою
БогданДата: Неділя, 18.03.2012, 01:22 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Повідомлень: 605
Репутація: 11
Статус: Offline
Важливо, щоб перед вязкої сука пройшла ветеринарний огляд, а за шість місяців до неї отримала необхідні щеплення. Тоді у цуценят буде хороший імунітет до звичайних хвороб. Важливо також, щоб до вязки і протягом щенности сука отримувала ліки від круглих глистів.

Використовуйте безпечні препарати, які не всмоктуються, а звязуються з шаром жиру на поверхні шкіри. Щодо вибору препарату порадьтеся з ветеринаром.

Під час вагітності познайомте суку з місцем, де вона буде щенитися. В ідеальному випадку воно повинно являти собою обгороджену площадку такого розміру, щоб собака міг повністю витягнутися лежачи на боці і зі зручністю згорнутися в ньому. Місце повинно бути розташоване в тихому й затишному куточку далеко від нахоженних шляхів ваших домашніх.

Покладіть туди старі газети і рушники, щоб сука могла підготувати гніздо. Кожен день ненадовго поміщайте її в гніздо разом з яким-небудь частуванням або повсякденним кормом.

Якщо собака звик спати у власному ліжку, пересуньте цю постіль на місце для пологів і заохочуйте суку спати там.
 
Форум - Мій собака » Все про собак » Цуцики на продажу, в подарок. Розведення собак » Догляд за сукою
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Yutex - Платный хостинг PHP.