Головна Головна Новини Харчування Здоров'я Дресирування Екстер'єр Розведення Форум Наші друзі zaxid.biz Реєстрація Вхід RSS Ви увійшли як Гість
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум - Мій собака » Все про собак » Цуцики на продажу, в подарок. Розведення собак » Випадкова в'язка
Випадкова в'язка
БогданДата: Неділя, 18.03.2012, 01:24 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Повідомлень: 605
Репутація: 11
Статус: Offline
У більшості випадків вязка відбувається невдовзі після того, як собаки познайомилися, особливо коли пес є досвідченим виробником. Проте буває, що собаки просто не подобаються один одному, і вязання не настає.

Часто таке відбувається через те, що сука виявляється домінуючою особиною. Якщо ви зіткнулися з такою ситуацією, причому твердо знаєте, що сука знаходиться в найсприятливішою фазі для запліднення, спробуйте знайти іншого виробника. Вязку зазвичай влаштовують там, де живе пес.

Під час злучки заліза, що знаходиться в пенісі самця, збільшується, і пеніс залишається в піхву самки до 20 хвилин. Протягом цього періоду самець може зістрибнути з самки і стояти поруч з нею або ззаду.

Багато господарів просто губляться, коли бачать таке вперше, проте це абсолютно нормальне явище, і найкраще, що можна зробити, — залишити собак в спокої і неквапливо випити чашку чаю. Таке «склещивание», як його називають професіонали, має місце в більшості випадків, проте не завжди. Якщо склещивание не було, це не означає, що запліднення не відбулося.
 
Форум - Мій собака » Все про собак » Цуцики на продажу, в подарок. Розведення собак » Випадкова в'язка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Yutex - Платный хостинг PHP.