Головна Головна Новини Харчування Здоров'я Дресирування Екстер'єр Розведення Форум Наші друзі zaxid.biz Реєстрація Вхід RSS Ви увійшли як Гість
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум - Мій собака » Все про собак » Цуцики на продажу, в подарок. Розведення собак » Де проводити в'язку
Де проводити в'язку
БогданДата: Середа, 11.04.2012, 20:30 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Повідомлень: 605
Репутація: 11
Статус: Offline
Де проводити в'язку

Досвідчені власники прагнуть проводити в'язкі завжди в одному і тому ж місці, оскільки їх племінні пси відчувають себе комфортніше в знайомій обстановці, де не буває несподіванок. Зазвичай суку приводять до пса на в'язку. причина такої практики проста: у себе удома пес відчуває себе упевненіше, він домінує тоді як сука поводиться на чужій території боязкіше. Якби, принаймні, деякі племінні пси відправлялися на в'язку до сук, їм довелося б проводити в роз'їздах більше часу, чим пілотам авіалайнерів.

Пол не повинен бути слизьким, при необхідності їх закривають килимом. Якщо в невідповідний момент собаки посковзнуться, вони можуть заподіяти один одному біль або завдати травми. Тому потрібно, щоб килим був, по-перше, достатньо важким і не ковзав, по-друге, чималим, щоб на нім вільно могли розміститися і собаки, і люди, які їм допомагають.

Для в'язки вибирають тихе, спокійне місце, де немає сторонніх подразників: інших собак, кішок, щенят, дітей, телевізора, випадкових людей. Це особливо важливо, якщо собак в'яжуть вперше. Темпераментний пес може пов'язати суку навіть посеред галасливої стоянки автомобілів, проте не слідує така інтимна справа перетворювати на циркове уявлення.

Необхідно передбачити зручності і для заводчика, і для інструктора. Коли собаки стоять в замку, зручно сидіти на низьких лавках або високих подушках.

Ще пара корисних рад: не плануйте в'язку на жаркий полудень і знайдіть місце де немає мух.
 
Форум - Мій собака » Все про собак » Цуцики на продажу, в подарок. Розведення собак » Де проводити в'язку
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Yutex - Платный хостинг PHP.