Головна Головна Новини Харчування Здоров'я Дресирування Екстер'єр Розведення Форум Наші друзі zaxid.biz Реєстрація Вхід RSS Ви увійшли як Гість
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум - Мій собака » Все про собак » Екстер'єр собаки, догляд, гігієна, одяг для собак » Хвіст (Екстерєр собаки)
Хвіст
БогданДата: Вівторок, 01.02.2011, 20:08 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Повідомлень: 605
Репутація: 11
Статус: Offline
 
БогданДата: Вівторок, 01.02.2011, 20:10 | Повідомлення # 2
Група: Адміністратори
Повідомлень: 605
Репутація: 11
Статус: Offline
Хвіст

Хвіст допомагає собаці управляти своїм тілом під час швидкого пересування. Обертаючи хвіст і тим самим переносячи центр тяжіння, собака створює елементи протидії, які допомагають їй змінювати напрям і робити повороти на швидкому ходу. Крім того, хвіст служить показником "настрою" собаки. Збуджений собака піднімає хвіст догори, перелякана, навпаки, згинаючись, підтискає його між ніг під черево радісний, збуджений собака виляє хвостом. Хвіст є однією з характерних ознак породи собаки і буває різним по довжині, формі і оброслости шерстю. У більшості порід собак опущений вниз хвіст своїм останнім хребцем по довжині доходить до скакального суглоба. Приймаючи цю довжину хвоста за норму, розрізняють: довгий хвіст, якщо він довший за скакальний суглоб, і короткий, якщо він бракує до скакального суглоба. Різним породам властиві хвости різної довжини.

За формою хвіст буває:

* Піднятий:
* Опущений вниз (тримається горизонтально хвіст складає як би продовження лінії спини (зустрічається у мисливських собак).
* Відрізаний (хвіст зустрічається у деяких породах собак відповідно до їхнього стандарту).

 
Форум - Мій собака » Все про собак » Екстер'єр собаки, догляд, гігієна, одяг для собак » Хвіст (Екстерєр собаки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Yutex - Платный хостинг PHP.