Головна Головна Новини Харчування Здоров'я Дресирування Екстер'єр Розведення Форум Наші друзі zaxid.biz Реєстрація Вхід RSS Ви увійшли як Гість
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум - Мій собака » Все про собак » Екстер'єр собаки, догляд, гігієна, одяг для собак » Кондиція собак (Екстер'єр собаки)
Кондиція собак
БогданДата: Вівторок, 01.02.2011, 22:08 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Повідомлень: 605
Репутація: 11
Статус: Offline
 
БогданДата: Вівторок, 01.02.2011, 22:09 | Повідомлення # 2
Група: Адміністратори
Повідомлень: 605
Репутація: 11
Статус: Offline
Кондиція

Кондицією називається рівень угодованої, залежний від годування, умов утримання, використання і здоров'я собаки. На кондицію впливає також і вік собаки.

Розрізняють наступні види кондиції :

 
БогданДата: Вівторок, 01.02.2011, 22:09 | Повідомлення # 3
Група: Адміністратори
Повідомлень: 605
Репутація: 11
Статус: Offline
Заводська кондиція

Характеризується хорошою угодованою, міцною мускулатурою з невеликим прошарком жиру, як би згладжуючої форми собаки. Шерстний покрив у такого собаки має бути блискучим, добре розвиненим. Заводську кондицію можуть мати тільки здорові собаки за умови хорошого і повноцінного годування, правильного змісту і регулярного тренування. Заводська кондиція найбільш сприятлива для племінного використання собаки, тому усі племінні собаки повинні знаходитися в заводській кондиції.

 
БогданДата: Вівторок, 01.02.2011, 22:10 | Повідомлення # 4
Група: Адміністратори
Повідомлень: 605
Репутація: 11
Статус: Offline
Робоча кондиція

Близька до заводської. Але внаслідок посиленої роботи у собаки при добре розвиненій мускулатурі буває слабо розвинений жировий прошарок, і тому тварина не здається такою гладкою і лощеною. При тривалому перебуванні під час роботи на відкритому повітрі і особливо при вмісті в холодному приміщенні шерстний покрив у цих собак розвиненіший, з щедрим підкошлатому.

 
БогданДата: Вівторок, 01.02.2011, 22:12 | Повідомлення # 5
Група: Адміністратори
Повідомлень: 605
Репутація: 11
Статус: Offline
Недостатня кондиція

Коли з вказаними вище признаками добавл'яється часткова атрофія, утонченість мускулатури, слабість суглобів, пошатуюча ходьба і т.д.

 
БогданДата: Вівторок, 01.02.2011, 22:12 | Повідомлення # 6
Група: Адміністратори
Повідомлень: 605
Репутація: 11
Статус: Offline
Жирна кондиція

Щедре відкладення жирового прошарку в підшкірній клітковині - робить собаку округлим. Мускулатура нерельєфна, спина дуже широка, живіт належним чином не підтягнутий. Собака при роботі швидко стомлюється, стає в'ялим. Як виснажена, так і жирна кондиція характеризує або хворобливий стан собаки, або недостатнє годування і неправильний зміст.

 
Форум - Мій собака » Все про собак » Екстер'єр собаки, догляд, гігієна, одяг для собак » Кондиція собак (Екстер'єр собаки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Yutex - Платный хостинг PHP.