Головна Головна Новини Харчування Здоров'я Дресирування Екстер'єр Розведення Форум Наші друзі zaxid.biz Реєстрація Вхід RSS Ви увійшли як Гість
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум - Мій собака » Все про собак » Екстер'єр собаки, догляд, гігієна, одяг для собак » Догляд за цуценям
Догляд за цуценям
AssДата: Вівторок, 08.03.2011, 17:57 | Повідомлення # 1
Група: Модератори
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Багато людей, які стають власниками собак, зовсім не знають як правильно за ними доглядати,і чи потрібен їх догляд взагалі. Так він потрібен і дозвольте мені дати відповідь на це питання – «Чого варто не робити, або поради догляду за цуценям».

Ось Вам десять не складних настанов по догляду за цуценям:

1. Не замикайте щеня в темному приміщенні, не обмежуйте його в пересуванні. Це стримує ріст і розвиток щеняти, щеня буде слабким і хворобливим.

2. Не прив'язуйте щеня. Наслідками стануть дефекти у формуванні кістяка і порушення психіки, виправити їх буде складно або навіть неможливо.

3. Не гладьте щеня по голові і вухах - це сприяє неправильній поставі вух.

4. Не тягніть із зубів у щеняти затиснуту ганчірку, повідок, або іграшку. Ви можете зіпсувати йому прикус і навіть зламати зуби. Обережно розтисніть щелепу щеняти і вийміть річ із пащі.

5. Якщо в родині є діти, не дозволяйте їм "тягати щеня по руках".

6. Не можна піднімати цуценя за передні лаби або за шкіру. Щеня ще мале, м'язи й зв'язки в нього слабкі, і якщо його тягати, підхоплюючи під передні лапки, дуже легко спотворити на все життя вивихом або сильним розтяганням.
Навчіться: вказівний і середній пальці однієї руки пропустите між передніми лапками, при цьому грудка ляже на долоню, а пальцями, що залишилися, обхопите боки щеняти, на долоню іншої руки він як би сяде. Спускаючи щеня на підлогу, треба довести всього його на чотири лапи до підлоги і тоді тільки вийняти з-під нього руки. Краще ж самим присідати до щеняти і без гострої потреби не піднімати його.

7. Не карайте щеня, коли він перебуває на "місці". Щеня на "місці" не треба чіпати, турбувати і краще навіть не гладити. З "місцем" повинні бути зв'язані тільки позитивні емоції.
8. Не будіть і не викликайте на ігри сплячее щенятко: зростаючому щеняті потрібний сон.

9. Не дозволяйте щеняті робити те, що йому буде заборонено, коли він виросте: ставати на вас лапами, лізти в постіль, клянчити їжу.

10. Не дозволяйте цуценяті стрибати на диван, крісло й т.д. - він може ушкодити собі лапки.

Повідомлення відредагував Ass - Вівторок, 08.03.2011, 17:57
 
Форум - Мій собака » Все про собак » Екстер'єр собаки, догляд, гігієна, одяг для собак » Догляд за цуценям
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Yutex - Платный хостинг PHP.