Головна Головна Новини Харчування Здоров'я Дресирування Екстер'єр Розведення Форум Наші друзі zaxid.biz Реєстрація Вхід RSS Ви увійшли як Гість
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум - Мій собака » Все про собак » Здоров'я собаки. Загальні питання. Ветеринарна аптека » Вангард 5 L (Вакцина для здорових собак проти чуми м'ясоїдних)
Вангард 5 L
БогданДата: Середа, 10.11.2010, 23:17 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Повідомлень: 605
Репутація: 11
Статус: Offline
Вангард 5 L

Вакцина призначена для вакцинації здорових собак проти чуми м'ясоїдних (CD), інфекційного гепатиту м'ясоїдних що викликається аденовірусом тип 1 (CAV - 1), респіраторних захворювань що викликаються аденовірусом м'ясоїдних тип 2 (CAV - 2), парагрипу м'ясоїдних (СРI), парвовирусной інфекції м'ясоїдних (CPV) і лептоспірозу, Leptospira, що викликається, canicola і Leptospira icterohaemorragiae. Вакцинний компонент "Вангарда 5/L" містить аттенуированные (ослаблені) штами вірусів чуми м'ясоїдних, аденовіруса, парагрипу і парвовіруса, вирощених на культурі клітин собак. Вакцинний компонент випускається в ліофілізованій формі. Бактерійний компонент, що містить інактивовані культури L. canicola і L. icterohaemorragiae, випускається в рідкому виді і використовується для розчинення вакцинного компонента.
ВКАЗІВКИ ПО ЗАСТОСУВАННЮ

Загальні вказівки: Вакцинувати можна тільки здорових тварин. Вакцинний компонент Вангарда 5/L сполучають з бактерійним компонентом вакцини з дотриманням правил асептики і струшують до повного розчинення. Вводять 1 мл підшкірно або внутрішньом'язово відразу ж після розчинення вакцини.

Первинна вакцинація: Цуценятам у віці від 6 тижнів і старше вводять дві дози вакцини з інтервалом 3 - 4 тижні. Якщо собаки були провакцинированы у віці до 4 місяців, то після досягнення ними віку 4 місяці їм необхідно ввести ще одну разову дозу вакцини. (Материнські антитіла, присутні в крові цуценят у віці до 4 місяців, можуть понизити адекватну імунну відповідь на вакцинацію).

Раніше не вакцинованих дорослих собак також вакцинують двома разовими дозами вакцини з інтервалом 3 - 4 тижні.

Ревакцинація: Рекомендується проводити щорічну ревакцинацію тварин разовою дозою вакцини ( 1 мл ).
МЕТОДИ ОБЕРЕЖНОСТІ

1. Вакцину зберігають при температурі 2 - 7° С. Не допускати заморожування вакцини. Термін придатності і серія вакцини вказані на флаконі.

2. Вміст флакона з вакциною використовувати повністю і відразу ж після розчинення.

3. Для розчинення і введення вакцини використовувати тільки стерильні голки і шприци. Не можна стерилізувати інструменти за допомогою хімічних речовин, оскільки залишкові кількості дезинфектанта можуть інактивувати вакцину.

4. Флакони від вакцини і невикористану вакцину спалюють.

5. Не можна вакцинувати вагітних сук.

6. Вакцина містить в якості консервантів пеніцилін і стрептоміцин.

7. Так само як і при застосуванні інших вакцин, після введення Вангарда 5/L можливе розвиток анафілаксії. В цьому випадку тваринним негайно вводять адреналін або його аналоги.
УПАКОВКА

Вакцина доставляється в коробках, яка містить 25 одноразових флаконів з вакцинним компонентом і 25 одноразових флаконів з бактеріальним компонентом.

 
Форум - Мій собака » Все про собак » Здоров'я собаки. Загальні питання. Ветеринарна аптека » Вангард 5 L (Вакцина для здорових собак проти чуми м'ясоїдних)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Yutex - Платный хостинг PHP.