Головна Головна Новини Харчування Здоров'я Дресирування Екстер'єр Розведення Форум Наші друзі zaxid.biz Реєстрація Вхід RSS Ви увійшли як Гість
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум - Мій собака » Все про собак » Здоров'я собаки. Загальні питання. Ветеринарна аптека » Що робити - собаку збив автомобіль?
Що робити - собаку збив автомобіль?
БогданДата: Неділя, 18.03.2012, 01:32 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Повідомлень: 605
Репутація: 11
Статус: Offline
Вулиця становить небезпеку велику небезпеку для собаки! Тому не можна відпускати свого улюбленця гуляти без повідця, особливо у великому місті. Але навіть якщо собака потрапила під машину, потрібно памятати: своєчасна і грамотна медична допомога дозволить не допустити сумного в Дорожньо-транспортні пригоди (ДТП). Це трапляється і з бездомними тваринами, і з тими, яких вигулювали 6ез повідка. Звичайно ж, собака не розуміє, какао небезпеку таїть дорога, і може вибігти прямо на серединку траси. Тому, якщо по маршруту вашої прогалкі приходить поруч із жвавою вулицею, — не відпускай собаку з повідця!

Як і люди, що потрапили в ДТП собаки можуть отримати дуже серйозні травіми. Якщо собачка опинилася під колесами машини, потрібно негайно звернутися до ветеринара! Тільки таким чином можна врятувати життя потерпілому тварині.

Що треба зробити в першу чергу

Перевірити дихання, можливо собаці потрібно забезпечити доступ кисню за допомогою спеціальної трубки.

Помацати пульс. Якщо серце собаки зупинилося, ветеринар може спробувати знову запустити його, кілька разів різко (але не дуже сильно!), Натиснувши на грудну клітку.

Поставити крапельницю. Собака ймовірно виявиться в шоковому стані, їй потрібно буде дати ліки, щоб допомогти пережити шок.

Якщо стан собаки стабільний, ветеринар повинен перевірити:

Чи цілі кістки. При ДДП дуже часто зустрічаються переломи ніг або кісток тазу;

Грудну клітку, лікар повинен упевнитися чи все в порядку з ребрами і легкими постраждалої собаки;

Чи немає внутрішньої кровотечі. Це виявити непросто, так що, можливо знадобиться робити рентген.

Голову. Доктор подивиться не отримала чи собака перелом щелепи, чи на місці зуби, чи все в порядку з очима;

Порізи і набряки. Це не найсерйозніші проблеми, з якими можна впорається в останню чергу

Як поводитися з постраждалої в ДТП собакою

Аварія представляє серйозну загрозу життя собаки. на щастя, більшість тварин можна вилікувати,

якщо ти будеш діяти швидко і своєчасно потерпілого до ветеринара.

1 Не панікувати. Закутавши собаку в ковдру або рушник, щоб згоріти її. памятайте, що вона налякала, їй боляче і, можливо, вона спробує те6я вкусити. Звяжися з найближчою Ветлікарнею і попередь лікарів, щоб до вашого приїзду все вже було готово.

2 перевірити пошкодження. Ветеринар огляне собаку, щоб оцінити ступінь тяжкості травм. Якщо лікар вважатиме, що стан важкий, можливо, знадобиться робити рентген

3. Провести рентгенівське обстеження. Його роблять, щоб зрозуміти наскільки серйозно стан собаки. Рентген покаже, чи немає у тварини внутрішніх пошкоджень і переломів

4. Призначити лікування. Ветеринар обробить всі виявлені рани. зламані кістки

можна лікувати по-різному, але при наявності перелому лікар обовязково накладе жорстку фіксуючу повязку, яку треба носити, поки кістка не зростеться.

5. Забезпечити догляд. Після того як собачці нададуть перові допомогу, Лікар захоче переконатися, що вона відновлюється успішно постраждале тварина залишають у лікарні, щоб спостерігати за його станом, поки залишається загроза для життя.

Перелом кісток

Це найбільш часта травіма в дтп, особливо переломи передніх і задніх лап. Ветеринар проведе рентгенівське дослідження кінцівки, визначить місце і ступінь тяжкості перелому. Іноді лапа ламається в декількох місцях або частину кістки протикає шкіру. це дуже небезпечно, оскільки може викликати зараження крові.

Зламану лапку перебинтовували або накладають «шину».
 
Форум - Мій собака » Все про собак » Здоров'я собаки. Загальні питання. Ветеринарна аптека » Що робити - собаку збив автомобіль?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Yutex - Платный хостинг PHP.