Головна Головна Новини Харчування Здоров'я Дресирування Екстер'єр Розведення Форум Наші друзі zaxid.biz Реєстрація Вхід RSS Ви увійшли як Гість
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум - Мій собака » Все про собак » Собаки у нашому житті » Для чого потрібен собака у сім’ї? (Як ви думаєте?)
Для чого потрібен собака у сім’ї?
БогданДата: Четвер, 03.03.2011, 09:33 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Повідомлень: 605
Репутація: 11
Статус: Offline
Собака потрібен сім’ї як повітря! Саме до такого висновку дійшли французькі психологи. Згідно з їхніми дослідженнями, пари, у яких є вихованці, рідше розлучаються. У таких сім’ях стосунки між людьми більш дружелюбні і менше виникає скандалів. Тому, якщо Ви вирішили завести собаку, раджу переглянути безкоштовні оголошення , там швидше за все Ви знайдете людей, які продають чи віддають красивих цуценят, а головне, які принесуть дійсно тепло у Вашу оселю.

А в чому ж секрет собак?

* Спілкування з тваринами знімає нервову напругу, нормалізує серцебиття, знижує кров’яний тиск. Ми розслабляємося, заспокоюємося і не виливаємо негативно на близьких.
* Найбільш ефективно на нас впливають традиційні домашні вихованці – собаки і кішки. Але позитивний вплив роблять і пташки, морські свинки, рибки.
* Домашній улюбленець згуртовує членів сім’ї ще й спільними турботами про нього. А також дає теми для розмов. Головне правильно вибрати породу собаки , так як це дуже важливо.
* На користь йде і «спілкування» з рослинами. Так що частіше вибирайтеся на природу (можете із своїми улюбленцями)! А вдома влаштуйте невелику оранжерею. Не так важливо, які рослини Ви будете розводити. Головне – Ваше ставлення до них. Розмовляйте з ними, вважайте, як з’являються листочки, розпускаються бутони …

Гарного Вам настрою.

 
Форум - Мій собака » Все про собак » Собаки у нашому житті » Для чого потрібен собака у сім’ї? (Як ви думаєте?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Yutex - Платный хостинг PHP.