Головна Головна Новини Харчування Здоров'я Дресирування Екстер'єр Розведення Форум Наші друзі zaxid.biz Реєстрація Вхід RSS Ви увійшли як Гість
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум - Мій собака » Все про собак » Собаки у нашому житті » У Львові маркують безпритульних тварин (Безпритульні тварини)
У Львові маркують безпритульних тварин
БогданДата: Вівторок, 12.04.2011, 12:54 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Повідомлень: 605
Репутація: 11
Статус: Offline
У Львові маркують безпритульних тварин. Відтепер усі тварини, яких простерилізували у ЛКП «ЛЕВ», матимуть відповідну мітку – яскраву бірку на вусі. Кожна тварина на бірці матиме свій номер. Як розповів директор ЛКП «ЛЕВ» Олександр Стаєнний, такий метод ідентифікації тварин є найоптимальніший. «Тварин чіпують, роблять також своєрідні татуювання., чіпляють ошийники. Але чіпування є дорогим – 120 гривень для однієї тварини. Татуювання є непомітні, а ошийник можна зняти. Зараз маркування тваринам роблять у Одесі. Ось ми запроваджуємо і обмінюватимемося інформацією з нашими колегами з півдня. Метод маркування зацікавив і інші міста України. Думаю, вони перейматимуть наш досвід», – розповідає директор ЛКП «ЛЕВ» Олександр Стаєнний.

Вартість маркування для однієї собаки складає 10 грн.

«Маркування чи ідентифікація тварин відбувається у Львові як виконання Програми «Регулювання кількості безпритульних тварин», яка реалізовується протягом 2009-2014 рр. Вже тиждень триває маркування. Коли після стерилізації тварина потрапляє на вулицю, то люди бачитимуть, що тварина стерилізована. Також завдяки маркуванню ми не допускатимемо помилки при відлові тварин. Тобто, не відловлюватимемо повторно тварину, яка вже простерилізована. Також в результаті Програми кількість безпритульних собак у Львові має зменшитися до 3 тис. Зараз їх у місті налічується близько 12 тис.», – говорить Олександр Стаєнний.

Львів – одне з небагатьох міст в Україні, яке має Програму і поетапно виконує її.

Джерело: city-adm.lviv.ua
 
Форум - Мій собака » Все про собак » Собаки у нашому житті » У Львові маркують безпритульних тварин (Безпритульні тварини)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Yutex - Платный хостинг PHP.