Головна Головна Новини Харчування Здоров'я Дресирування Екстер'єр Розведення Форум Наші друзі zaxid.biz Реєстрація Вхід RSS Ви увійшли як Гість
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум - Мій собака » Все про собак » Собаки у нашому житті » Що робити якщо мене покусав собака? (Якщо Вас покусав собака.)
Що робити якщо мене покусав собака?
БогданДата: Неділя, 12.12.2010, 16:50 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Повідомлень: 605
Репутація: 11
Статус: Offline

Якщо Вас покусав собака.

Звичайно, ідеальний варіант – це відразу ж звернутися за кваліфікованою допомогою до лікаря–хірурга або травматолога в лікарню за місцем проживання. Але якщо близько його не виявиться – місце укусу варто промити розведеним у воді милом (можна й господарським і звичайним туалетним, а також антибактеріальним), і необхідно це зробити дуже ретельно. Саму рану можна обробити 3% –им розчином перекису водню. Потім необхідно накласти на рану стерильну пов'язку з антисептиком й звернутися в найближчу медичну установу. Причому зробити це необхідно в будь–якому випадку, навіть якщо у вас незначний укус або якщо собака, що вкусив вас, домашній і щеплений від всіх собачих хворіб. Укус тварини повинен оглянути й обробити фахівець.

Якщо вас вкусила невідома тварина (або яка одразу втекла), необхідно, безумовно, звернутися в лікарню. Саме там лікарі–фахівці зможуть вам призначити лікування.

Більше того, ви повинні завжди пам'ятати про таке страшне захворювання як сказ, переносником якого можуть бути собаки. Найбільшою небезпекою при зараженні сказом є укуси на обличчі, голові й кінчиках пальців.

Ще раз наголошую, що після укусу собаки до лікаря треба звернутися негайно! Від своєчасного звертання до лікаря залежить ваше життя. Адже якщо собака є носієм вірусу сказу, то уколи необхідно робити негайно!

 
Форум - Мій собака » Все про собак » Собаки у нашому житті » Що робити якщо мене покусав собака? (Якщо Вас покусав собака.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Yutex - Платный хостинг PHP.