Головна Головна Новини Харчування Здоров'я Дресирування Екстер'єр Розведення Форум Наші друзі zaxid.biz Реєстрація Вхід RSS Ви увійшли як Гість
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум - Мій собака » Все про собак » Цуцики на продажу, в подарок. Розведення собак » Племінна сука
Племінна сука
БогданДата: П'ятниця, 13.04.2012, 14:01 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Повідомлень: 605
Репутація: 11
Статус: Offline
Як і племінний пес, племінна сука, незалежно від породи, повинна мати, перш за все, ідеальний характер. Як би прекрасно сука не виглядала, з поганим характером від неї мало користі. Сука повинна бути здоровою, достатньо для своєї породи великою, жіночною і порідною, повинна бути добре угодованою, багато гуляти, бути в хорошій кондиції і не мати захворювань, бути хорошого походження, тобто походити від плодовитих, легко народжуючих і довгоживучих предків.

Основу організації хорошого розплідника закладає вибір надзвичайно хорошої суки.

Саме сука є основою всього собаківництва. Племінна сука повинна дійсно бути зразком досконалості в своїй породі. Вона повинна бути, наскільки можливо, вільна від звичайних для породи недоліків. Краще, якщо у видатної в усіх відношеннях суки буде один помітний недолік, чим якщо вона буде середнім екземпляром без особливих як хороших, так і поганих якостей. При подальшому племінному використанні її нащадків значно легше буде усунути один недолік, чим намагатися одночасно ввести в поголів'я безліч хороших якостей. Також як і племінний пес, сука повинна бути вільна від серйозних спадкових пороків. Знову, як і у разі вибору племінного пса, серйозних собаківник повинен прикласти максимум зусиль для збору всієї можливої інформації про предків суки принаймні на три-чотири покоління. Для собаківника, який збирається займатися розведенням собак серйозно, важливо знати анатомію племінної суки, а той, хто відноситься до цього гидливо, не повинен розводити собак.
 
Форум - Мій собака » Все про собак » Цуцики на продажу, в подарок. Розведення собак » Племінна сука
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Yutex - Платный хостинг PHP.