Головна Головна Новини Харчування Здоров'я Дресирування Екстер'єр Розведення Форум Наші друзі zaxid.biz Реєстрація Вхід RSS Ви увійшли як Гість
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум - Мій собака » Все про собак » Харчування собаки » Чим годувати собаку? (Тема для початківця)
Чим годувати собаку?
БогданДата: Середа, 08.09.2010, 00:51 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Повідомлень: 605
Репутація: 11
Статус: Offline

І все-таки, чим ж годувати собаку?

Природно про все це звичайно поцікавитися заздалегідь. Обов'язково запитаєте заводчика, у якого брали або купували цуценя, чим він годував, щоб не було дуже різкої зміни харчування за дуже короткий час. А ось чим годувати в подальшому і в яких кількостях, найкраще знають в клубі любителів цієї породи або ті, у яких є була чи буде точно такий собака. Якщо собака не зовсім породиста, зверніться до ветлікарні, порадьтеся з ветеринаром, або напишіть мені. Він (вона) скаже, коли робити щеплення та інше.

Отже, чим все ж таки годувати цуценя, щоб він отримував все необхідне для нормального розвитку? Як відомо, а це відомо всім, собака повинна одержувати білки, жири, вуглеводи, мінеральні речовини, вітаміни і, звичайно ж, питну воду. Про те, які продукти підібрати, щоб у раціон харчування входили всі перераховані вище компоненти детально говорити тут не варто. Вам досить відкрити будь-який довідник собаківника, або пошукати у нас на сайті. Ви знайдете складні і великі таблиці по годівлі. Вам вибирати яких такблиць дотримуватися. Зрозуміло, з якими труднощами пов'язане дотримання цих рекомендацій. Однак старанний господар все зробить для здоров'я свого собаки. І тут хочеться поставити запитання: Чи досягнети мети ви не дивлячись на всі Ваші старання? Давайте подумаємо. По-перше, чи впевнені Ви, що підібрали все необхідне для здоров'я та правильного розвитку Вашого цуценя? По-друге: чи можете ви гарантувати, що те, що Ви даєте своєму собаці, засвоюється? І по-третє: чи подумали Ви, не отримує ваш щеня щось зайве. Адже наслідки цього будуть серйознішими, ніж можна припустити на перший погляд. Наприклад, вчені стверджують, що надлишок протеїну і фосфору сприяє розвитку ниркових захворювань, а надлишок натрію викликає гіпертонію. І це всього лише два приклади.

Хочеться порадити власникам цуценят: не годуєте своїх собак сухими кормами! Що може бути у них корисного? Чи можливо вам подобається їсти корми, замість свіжого молока, телпих вареників з сметаною, чи борща з часником . Собака також хоче простого, домашнього, свіжого. Свіжих овочів, фруктів, молока, сиру. Хочеться сказати про одну поширену помилку в годівлі. Собаку годують частково сухим кормом, частково кашами і м'ясом, використовуючи при цьому вітамінну та мінеральну підгодівлю. Зазвичай господарі при цьому запитують: чому слабкі п'ясті? Чи достатньо їх собака отримує кальцію та вітамінів? Скільки додати і чого? Можна з упевненістю сказати, що на ці питання Вам не відповість ніхто, тому що порахувати скільки відсотків необхідних речовин щеня отримав з сухого корму, а скільки потрібно додати підгодівлею - неможливо. Цілком ймовірно, як передозування так і недостача. Годуйде своїх цуценят, кашами гречаними, пшоняними, рисовими, свіжим молоком, сиром. Купляйте молоко кожен день. Курячим м'ясом (печінка, серце, шлунок). Обов'язково перш ніж давати м'ясо приваріть його (5 хв у киплячій воді). Після шести місяців давейте сире м'ясо, але тільки у тому випадку коли знаєте, що це за м'ясо і скільки воно стоїть. М'ясо також повинне бути свіжим.

Не забувайте про різні добавки до їжі, вітаміни. Собака так, як людина, вона потребує у своєму дитинстві багато вітамін, багато мінералів. У нас на сайті ви дізнаєтеся про різні добавки, різні вітаміни, де їх можна купити, орієнтовні ціни на них. Не жалійте на цуценя грошей, часу, це річ, яка залишиться з вами на багато років, яка принесе вам багато радості. Читайте, задавайте питання, діляться досвідом, а ми зі своєї сторони прикладемо максимум зусиль, що ваш друг ріс здоровим і тим самим робив вас щасливим. smile

Прикріплення: 1009196.jpg (46.8 Kb)
 
KISSДата: Четвер, 19.09.2013, 10:00 | Повідомлення # 2
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно почала користуватися продукцією фірми Лорі. спочатку думала що це тільки корми. виявилось що в них повний різноманітний асортимент продукції. здивував склад корму. тільки натуральні речовини. ніяких домішок і красителів. тут більше інформації..http://www.lori.net.ua/
 
Форум - Мій собака » Все про собак » Харчування собаки » Чим годувати собаку? (Тема для початківця)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Yutex - Платный хостинг PHP.