Головна Головна Новини Харчування Здоров'я Дресирування Екстер'єр Розведення Форум Наші друзі zaxid.biz Реєстрація Вхід RSS Ви увійшли як Гість
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум - Мій собака » Все про собак » Екстер'єр собаки, догляд, гігієна, одяг для собак » Проблеми із шерстю, випадіння шерсті (Що робити?)
Проблеми із шерстю, випадіння шерсті
БогданДата: Субота, 05.03.2011, 10:43 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Повідомлень: 605
Репутація: 11
Статус: Offline
Нещодавно, у мого Золтана, по якихось невідомих причинах почала випадати шерсть. Чому, від чого, звідки? Ось такі питання стояли перед мною. Що ж робити?
У зоо-магазинах є багато препаратів, від 5 до 100 гривень. Більшість із них Вам не потрібно. Препарати, які перегинають позначку у 50 гривень уже сконцентровані не на відновлення шерсті, а відновлення всіх її функцій при важких хворобах (таких як облисіння і т.д.). Що ж приймати Вам? Для профілактики підійде "Фітоміни для шерсті собак" (Фитомины для шерсти для собак (100 таблеток по 0,5 г.)). Її ціна 15-20 гривень у відповідності до місця покупки. Це невеличка упаковка, яка містить 100 таблеток, які потрібно давати Вашій собаці відповідно її ваги. Цуцикам і собакам малих розмірів: по 1 таблетці 2 рази на день; Собакам середніх розмірів: по 2-3 таблетки 2 рази на день; Собакам великих розмірів: по 5 таблеток 2 рази на день. Виробник чомусь запевняє, що саме в таких дозах потрібно приймати цей припарат для покращення функцій шерсті. При необхідності повторяти із місячним інтервалом. Протипоказань ніяких немає.
Я почав давати тільки тиждень тому, великих результатів поки-що немає, але малі вже видно.
Ось так виглядає упаковка:

Пишіть, діліться власним досвідом.

Прикріплення: 4035482.jpg (58.6 Kb)
 
ОлегДата: Вівторок, 08.03.2011, 14:13 | Повідомлення # 2
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Є ще дріжджі "Ласуня". Вартість упаковки 5 грн. Там менше таблеток ніж у фітомінах, але вони більші. У паковка десь така сама, коричневого кольору. Погано що не можу показати. Вони мені допомогли.
 
Форум - Мій собака » Все про собак » Екстер'єр собаки, догляд, гігієна, одяг для собак » Проблеми із шерстю, випадіння шерсті (Що робити?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Yutex - Платный хостинг PHP.