Головна Головна Новини Харчування Здоров'я Дресирування Екстер'єр Розведення Форум Наші друзі zaxid.biz Реєстрація Вхід RSS Ви увійшли як Гість
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум - Мій собака » Все про собак » Екстер'єр собаки, догляд, гігієна, одяг для собак » Найпростіша попона для собак (Викрійки для собак)
Найпростіша попона для собак
БогданДата: Неділя, 28.11.2010, 18:01 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Повідомлень: 605
Репутація: 11
Статус: Offline
Виготовлення такий попони не вимагає спеціальних навичок. Потрібна лише тепла в'язана хустка або трикутний шматок м'якої тканини, що тягнеться, трохи ниток і, можливо 3 англійських шпильки.

1. Знімаємо мірки. Довга спини від нашийника до основи хвоста.

2. Беремо трикутний шматок тканини або хустку, медіана якої трохи більше довгі спини собаки (АВ). До кута А пришиваємо петельку для кріплення попони за хвіст, або вирізуємо і обробляємо в кутку А отвір для цієї ж мети. Отвір прийнятніший, оскільки попона буде більш повно закрита круп.

3. Кладемо хустку собаці на спину, протягуємо в отвір її хвіст, два кути, що залишилися, перехрещуємо на грудях собаки, виводимо за передніми лапами і зав'язуємо на спині. Тільки не дуже туго, що б не утрудняти рухи. Якщо довгі кутів бракує що б зав'язати, прикріпите їх до попони англійськими шпильками. Ще однією англійською шпилькою можна закріпити вище тканину на шиї собаки, що б утворився комір. Замість англійських шпильок можна використовувати брошки. Попона готова.

 
Форум - Мій собака » Все про собак » Екстер'єр собаки, догляд, гігієна, одяг для собак » Найпростіша попона для собак (Викрійки для собак)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Yutex - Платный хостинг PHP.