Головна Головна Новини Харчування Здоров'я Дресирування Екстер'єр Розведення Форум Наші друзі zaxid.biz Реєстрація Вхід RSS Ви увійшли як Гість
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум - Мій собака » Все про собак » Екстер'єр собаки, догляд, гігієна, одяг для собак » Безрукавка для годуючого собаки (Викрійки для собак)
Безрукавка для годуючого собаки
БогданДата: Неділя, 28.11.2010, 18:17 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Повідомлень: 605
Репутація: 11
Статус: Offline
У багатьох довгошерстих сук, під час годування дуже страждає шерсть. Вона склеюється молоком і виділеннями. Що б полегшити догляд за шерстю годуючої суки, пропонуємо Вашій увазі дуже просту безрукавку. Вона закриває шерсть і в теж час, молочні залози відкриті і легко доступні цуценятам. Виконується безрукавка з м'якого трикотажу.

1. Знімаємо мірки.
-Обхват живота, виміряний між молочних залоз (АВ).
-Відстань від передньої лапи до сідничого горба (ПЕКЛО).
-Відстань між задніми лапами (РР1).

2. Будуємо викрійку.
-Будуємо прямокутник. Ширина дорівнює відстані від передньої лапи до сідничого горба (ПЕКЛО). Довга, дорівнює обхвату живота, між молочних залоз (АВ).
-На середині відрізку АВ ставимо точку Х. На середині відрізку ДС ставимо точку Х1.
-Сполучаємо точки Х і Х1 пунктирною лінією. Ця лінія відповідає подовжній лінії живота.
-У обидві сторони від точки Х1 відмічаємо по половині відстані між задніми лапами (РР1).

3. Вирізаємо.

4. Переносимо на трикотажну тканину.
-Оскільки у кожного собаки відстань між молочними залозами різне, то отвору для них і задніх лап підбираються індивідуально, орієнтуючись на подовжню лінію ХХ1.
-До відрізків ПЕКЛО і CВ додається 2 - 5 см під застібку.

5. Вирізаємо.

6. Приміряємо, підганяємо.

7. Обробляємо шви НАЗОВНІ.

8. Пришиваємо гумку до точок ХА і ХВ, для передніх лап.

9. Пришиваємо гумку до точок ДС для кріплення за хвіст.

10. Пришиваємо застібку.

Безрукавку для годуючого собаки бажано полоскати у воді щодня, тому пошийте їх декілька.

 
Форум - Мій собака » Все про собак » Екстер'єр собаки, догляд, гігієна, одяг для собак » Безрукавка для годуючого собаки (Викрійки для собак)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Yutex - Платный хостинг PHP.