Головна Головна Новини Харчування Здоров'я Дресирування Екстер'єр Розведення Форум Наші друзі zaxid.biz Реєстрація Вхід RSS Ви увійшли як Гість
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум - Мій собака » Все про собак » Екстер'єр собаки, догляд, гігієна, одяг для собак » Тепле взуття для собаки (Викрійки для собак)
Тепле взуття для собаки
БогданДата: Неділя, 28.11.2010, 18:29 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Повідомлень: 605
Репутація: 11
Статус: Offline

По цій викрійці можна зшити теплі чобітки. Треба тільки поставити фіксатор на рівні скакального суглоба.

1. Знімаємо мірки.
-Діаметр підошви лапи з кігтями в найширшому місці (АВ). Зазвичай передня лапа дещо велика чим задня.
-Висота від землі до зап'ястного суглоба (СХ).

2. Будуємо викрійку.
-Малюємо круг діаметром рівним діаметру лапи (АВ).
-Будуємо прямокутник - халяву. Висота рівна бажаній висоті взуття (СД). Довга, дорівнює довжині кола круга 2-5 см, залежно від розміру собаки (ДД1). Відмічаємо висоту від землі до зап'ястного суглоба (СХ).

3. Вирізаємо.

4. Переносимо на тканину.
-Для підошви потрібна гума або шкіра (4 деталі). Додаємо 3 см на шви. Так само тепла устілка (4 деталі). Додавати не потрібно.
-Для халяви потрібний непромокальний матеріал (8 деталей). Додаємо по 2-3см. на шви і підгин і 1 см на фіксатор. Так само утеплювач (4 деталі).

5. Вирізаємо.

6. Складаємо 2 деталі халяви і утеплювач на них. Прошиваємо СДД1С1. Вивертаємо, утеплювач виходить усередині.

7. По лінії ХХ1 пришиваємо липучку, що б обидві частини перекривали один одного. Ворсисту частину пришиваємо повністю. Чіпляючу частину частково.

8. Пришиваємо халяву до підошви, відступивши від її краю на 1,5 см так, щоб сторони СД і С1Д1 накладалися один на одного.

9. Загинаємо край підошви вгору і ще раз прострочуємо.

10. Вставляємо устілку.

11. Для кращого кріплення сполучаємо взуття через спину попарно гумкою або еластичним шнуром. Для регулювання довгі шнура, поставте пластиковий фіксатор.

12. Згори черевики можна прикрасити аплікацією або хутром.

 
Форум - Мій собака » Все про собак » Екстер'єр собаки, догляд, гігієна, одяг для собак » Тепле взуття для собаки (Викрійки для собак)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Yutex - Платный хостинг PHP.