Головна Головна Новини Харчування Здоров'я Дресирування Екстер'єр Розведення Форум Наші друзі zaxid.biz Реєстрація Вхід RSS Ви увійшли як Гість
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум - Мій собака » Все про собак » Екстер'єр собаки, догляд, гігієна, одяг для собак » Шапочка для собаки с висячими вухами (Викрійки для собак)
Шапочка для собаки с висячими вухами
БогданДата: Неділя, 28.11.2010, 18:59 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Повідомлень: 605
Репутація: 11
Статус: Offline
Особливо підходить виставковим собакам з довгою шерстю на висячих вухах. Шерсть не плутається і не мне, як це буває в звичайних шапочках.

1. Знімаємо мірки:
-Надіваємо нашийник в найвище становище і міряємо відстань від нашийника, до очей.
-Міряємо ширину вуха в найширшому місці.
-Міряємо відстань від кінчика вуха через голову до іншого кінчика вуха.
-Міряємо відстань від основи вуха через шию до іншої основи вуха. Міряємо довжину вуха від основи до кінчика.

2. Будуємо викрійку.
-Будуємо великий прямокутник (АВСД). Довга, рівна відстань від кінчика вуха через голову до іншого кінчика вуха (АС). Проводимо серединну лінію ЕО. Ширина дорівнює відстані від нашийника, через потилицю до очей (АВ).
-Будуємо малий прямокутник (А1В1С1Д1). Довга, рівна дві довгі юшка від основи до кінчика відстань від основи вуха через шию до іншої основи вуха. Проводимо серединну лінію Е1О1. Ширина дорівнює ширині вуха.
-Будуємо 2 канти для обробки горловини отвору для шиї. Довга, дорівнює обхвату шиї під нашийником в найвищому становищі плюс 0,5 - 5 см залежно від розмірів собаки. Ширина за бажанням, можна під гумку. І для обробки отвору для морди.

3. Вирізаємо.

4. Переносимо на тканину. Даємо припуск на шви 0,5 - 2 см залежно від розмірів собаки.

5. Вирізаємо.

6. Наживляємо.
АВ А1В1
СД С1Д1
Потім, від АА1 і СС1 у бік серединної лінії, але, не доходячи до точок Е і Е1, це отвір для шиї. Від ВВ1 і ДД1 у бік серединної лінії, але, не доходячи до точок Про і О1, це отвір для морди.

7. Приміряємо, підганяємо.

8. Прошиваємо.

9. Обробляємо отвори кантом.

10. За бажання шапку можна прикрасити орнаментом або вишивкою.

 
Форум - Мій собака » Все про собак » Екстер'єр собаки, догляд, гігієна, одяг для собак » Шапочка для собаки с висячими вухами (Викрійки для собак)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Yutex - Платный хостинг PHP.